fbpx

Inwestycja

Komfortowe apartamenty w butikowej inwestycji przy Parku Łazienkowskim w Warszawie

A gdyby tak zamieszkać blisko centrum, w spokojnej okolicy w niewielkiej, miejskiej willi?

Apartamenty Górska to propozycja, która wpisuje się w nurt zdobywających coraz większą popularność butikowych inwestycji.  Klimatycznych, miejskich willi dla wymagających klientów, którzy nie lubią przeciętności. Ich cechą charakterystyczną jest atrakcyjne otoczenie, kameralny charakter, a także bardzo staranne wykończenie przy użyciu wysokiej jakości materiałów.  

Apartamenty Górska 32- zobacz jak wygląda nasza inwestycja.

Apartamenty Górska 32 – ciche mieszkania na Mokotowie

W otoczeniu dominuje urokliwa, niska zabudowa, typowa dla Mokotowa. Cisza, spokój i zieleń wokół zachęcają do spacerów i innych popularnych form aktywnego wypoczynku: joggingu i przejażdżek rowerem. W bezpośrednim sąsiedztwie jest dostępna pełna infrastruktura: sklepy, usługi, komunikacja miejska, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, korty tenisowe, basen. Bliskość centrum miasta gwarantuje dostęp do wielu restauracji i bogatego życia kulturalnego i nocnego.

„To gdzie i jak mieszkamy, ma duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Apartament blisko parku w Warszawie zaspokoi naszą potrzebę kontaktu z naturą, a także pozwoli się wyciszyć po pracy, bez konieczności rezygnowania z atrakcji miasta.”

Edmund Rakowski
Inwestor

Apartamenty Górska 32 – wyjątkowe apartamenty przy parku w Warszawie

Butikowa inwestycja Górska 32 łączy największe zalety mieszkania w dużym mieście z bliskością natury i bliskością miejsc sprzyjających wypoczynkowi.  Apartamenty Górska 32 są położone zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich. Ta wyjątkowa, unikalna na mapie Warszawy lokalizacja to wymarzone miejsce do zamieszkania.

Apartamenty przy parku to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy szukają ciszy i zieleni bez konieczności uciążliwych dojazdów do podmiejskich osiedli.Dobrze będą czuły się tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i lubiący bliskość miasta i jego atrakcji single.

Nie ma lepszego miejsca niż Łazienki Królewskie, gdzie aktywnie można rozpocząć dzień od porannego joggingu czy odnaleźć spokój podczas sesji jogi czy zjeść pyszne śniadanie w jednej z pełnych uroku pobliskich restauracji.