fbpx

Standard wykończenia

W częściach wspólnych zastosowano takie materiały jak: marmur, okładziny fornirowe oraz nawiązujące do elewacji płyty kwarcowe. W całym budynku zastosowano stolarkę aluminiową najwyższej jakości. Wejście do budynku zlokalizowano w bramie, która przylega do sąsiedniego budynku. W holu wejściowym znajduje się recepcja.

Wejścia do budynku oraz wjazd do garażu będą monitorowane, aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.

Apartamenty Górska – ponadczasowa architektura budynku

Prosta i nowoczesna bryła 4-piętowego budynku bardzo harmonijnie komponuje się z zabudową typową dla Mokotowa. Podczas realizacji inwestycji duży nacisk położono na jakość. Całość wyróżnia się wyjątkową dbałością o każdy detal. Elewacja od strony ulicy Górskiej i północnej będzie wyłożona płytami ze spieków kwarcowych. Materiał ten ma zapewnić, że nawet za kilkadziesiąt lat budynek przy Górskiej 32 będzie wyglądał wspaniale. Materiał jest odporny na działanie słońca i doskonale sprawdzi się w zmiennych warunkach pogodowych. Duże płyty w miedzianym i jasnym kolorze, każda z unikalną strukturą będą podkreślać prestiż inwestycji.

Apartamenty Górska – komfortowe i bezpieczne mieszkania w zielonym sercu Warszawy

Penthouse’y o wysokości 302 cm na najwyższym piętrze posiadają duże, przestronne tarasy. Na niższych kondygnacjach do apartamentów przynależą mniejsze balkony, bądź okna typu francuskiego. Wejścia są zabezpieczone nowoczesnym wideodomofonem, a drzwi wejściowe wyposażono w zabezpieczenia antywłamaniowe.

Z myślą o komforcie mieszkańców apartamenty są dodatkowo wygłuszone poprzez umieszczenie dodatkowej warstwy izolacyjnej w stropach i na ścianach żelbetowych. Wysokie, trzyszybowe okna aluminiowe zapewniają dostęp dużej ilości światła do apartamentów i skutecznie chronią przed hałasem oraz chłodem.

Większość ścian wykonano z bloczków silikatowych co ułatwia dostosowanie układu mieszkań do swoich potrzeb. Na życzenie istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wykończenia apartamentów pod klucz.

Zdaniem eksperta:

„Inwestycje na wynajem to coraz chętniej wybierany sposób na ulokowanie oszczędności. Główne czynniki, które decydują o rentowności zakupu nieruchomości na wynajem w Warszawie to: miejsce, dostęp do komunikacji, standard wykończenia danego lokalu. Butikowe inwestycje spełniają te wszystkie kryteria i mogą być atrakcyjną formą zabezpieczenia finansowego na przyszłość. ”

Mikołaj Młochowski