fbpx

Wykończenie wnętrz

Wykończenie pod klucz z KODO

Pracownia Architektury Wnętrz KODO to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Z KODO urządzisz swoje nowe miejsce do życia. Zainspirujemy Cię pomysłami na aranżację, wspólnie projektując Twoje wymarzone mieszkanie. Wyręczymy Cię w procesie realizacji, a nasze sprawdzone ekipy remontowe zadbają by jakość wykończenia była na najwyższym poziomie.

Programy wykończeniowe wnętrz KODO to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata.

Działając na rynku od wielu lat możemy pochwalić się już wieloma udanymi realizacjami, a nasi Klienci doceniają kreatywne i indywidualne podejście od momentu przygotowania koncepcji, poprzez wyszukanie odpowiednich materiałów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowalnych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

Sprawdź jak to działa

Nasze projekty i realizacje.